Kurumsal

Vizyon

İş anlayışımızı, tarihimize yakışan bir tecrübe, profesyonellik ve ürün kalitesiyle son kullanıcı ve yetkili bayilerimize sunmak öncelikli hedefimizdir. Ürünlerimizde kalite ve dayanıklılık ön plandadır. Verdiğimiz hizmetler kusursuzluğu öncelik sayarak siz müşterilerimize en iyiyi ve kaliteliyi en uygun koşullarda sunmayı vizyonumuz kabul etmekteyiz.

Misyon

Kuruluşumuz “BlackRose Banyo & Mutfak Mobilya ve Dolap Modelleri” ile sektörde trendleri belirleyen, farklı beklentilere cevap verme becerisine sahip, yenilikçi, insana ve çevreye saygılı ürünler üreterek bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Kuruluşumuz ve bayilerimiz, teknolojinin baş döndürücü gelişimi, globalleşen dünya ve bütün hızıyla büyüyen rekabet ortamında, büyüme mücadelesini büyük bir azim ve inançla sürdürecek ve bu sayede müşterilerinin, çalışanlarının, farklı kültürlere mensup insanların mutluluğuna katkıda bulunma ilkesinden asla vazgeçmeyecektir.

Bayi Girişi

İletişim


MERKEZ
Turgut Özal 2 Bulvarı
Demirciler Sitesi No:166
Siteler/Ankara
Tel: 0312 311 61 65
Fax: 0312 324 46 42

ÇAYYOLU MAĞAZA
3061. cadde No:25
Çayyolu/Ankara
Tel: 0312 241 15 11
Web: http://www.blackrose.com.tr
E-mail: |info@blackrose.com.tr

BlackRose Mutfak & Banyo

BlackRose
 Web App - Unavailable

Error 403 - This web app is stopped.

The web app you have attempted to reach is currently stopped and does not accept any requests. Please try to reload the page or visit it again soon.

If you are the web app administrator, please find the common 403 error scenarios and resolution here. For further troubleshooting tools and recommendations, please visit Azure Portal.