Kurumsal

Vizyon

İş anlayışımızı, tarihimize yakışan bir tecrübe, profesyonellik ve ürün kalitesiyle son kullanıcı ve yetkili bayilerimize sunmak öncelikli hedefimizdir. Ürünlerimizde kalite ve dayanıklılık ön plandadır. Verdiğimiz hizmetler kusursuzluğu öncelik sayarak siz müşterilerimize en iyiyi ve kaliteliyi en uygun koşullarda sunmayı vizyonumuz kabul etmekteyiz.

Misyon

Kuruluşumuz “BlackRose Banyo & Mutfak Mobilya ve Dolap Modelleri” ile sektörde trendleri belirleyen, farklı beklentilere cevap verme becerisine sahip, yenilikçi, insana ve çevreye saygılı ürünler üreterek bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Kuruluşumuz ve bayilerimiz, teknolojinin baş döndürücü gelişimi, globalleşen dünya ve bütün hızıyla büyüyen rekabet ortamında, büyüme mücadelesini büyük bir azim ve inançla sürdürecek ve bu sayede müşterilerinin, çalışanlarının, farklı kültürlere mensup insanların mutluluğuna katkıda bulunma ilkesinden asla vazgeçmeyecektir.

Bayi Girişi

İletişim


MERKEZ
Turgut Özal 2 Bulvarı
Demirciler Sitesi No:166
Siteler/Ankara
Tel: 0312 311 61 65
Fax: 0312 324 46 42

ÇAYYOLU MAĞAZA
3061. cadde No:25
Çayyolu/Ankara
Tel: 0312 241 15 11
Web: http://www.blackrose.com.tr
E-mail: |info@blackrose.com.tr

BlackRose Mutfak & Banyo

BlackRose
Origin DNS error | backlinktakas.com | Cloudflare

Error 1016 Ray ID: 4adacdfeba85279e • 2019-02-23 15:42:50 UTC

Origin DNS error

What happened?

You've requested a page on a website (backlinktakas.com) that is on the Cloudflare network. Cloudflare is currently unable to resolve your requested domain (backlinktakas.com).

What can I do?

If you are a visitor of this website:
Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:
Check your DNS settings. If you are using a CNAME origin record, make sure it is valid and resolvable. Additional troubleshooting information here.